Šilkografija

Mūsų šilkografijos paslaugos suteiks jūsų gaminiams klasikinę, stilingą išvaizdą, kuri kartu puikiai atspindės aukštą jūsų prekės ženklo ar organizacijos kokybę ir didins atpažįstamumą.

Specializuojamės marškinėlių, džemperių, krepšių, šalikų ir kitų tekstilės gaminių šilkografijoje. Šilkografija – tai užrašų ar vaizdų perkėlimas ant tekstilės paviršiaus naudojant tinklelį, dažus ir brauklę.

Šilkografijos procesas: ant smulkaus tinklelio sukuriame specialų trafaretą, o tuomet dažais įspaudžiame raštą, sukurdami tikslų jūsų piešinio įspaudą ant pasirinkto paviršiaus. Marginame automatinėmis 7 spalvų karuselėmis ir rankinėmis 8 spalvų karuselėmis.

Kodėl savo projektui verta rinktis šilkografiją:

  • aptarnaujame klientus iš įvairiausių pramonės šakų ir turime patirties visų tipų gaminių marginime (įskaitant marškinėlius, džemperius, krepšius ir šalikus),
  • naudojame tik kokybiškus, ekologiškus vandens pagrindu pagamintus dažus. Dirbdami su mumis pasieksite savo ir klientų tvarumo tikslus,
  • mūsų ilgametė patirtis leidžia įgyvendinti sudėtingus projektus. Panaudodami blizgią pastą, gliterį ir kitas medžiagas, pasiekiame neįtikėtinai puikių rezultatų,
  • mūsų šilkografijos metodu sukurti piešiniai yra aukščiausios kokybės ir daug patvaresni nei tie, kurie sukuriami skaitmeninės spaudos būdu,
  • šilkografija padidina jūsų organizacijos ar prekės ženklo matomumą ir atpažįstamumą,
  • kelių dešimtmečių patirties dėka, galime tinkamai nukreipti jus sudėtingo šilkografinės spaudos proceso eigoje. Padedame nuspręsti, kokie sprendimai ir medžiagos yra tinkamiausi norint pasiekti pageidaujamus rezultatus.

Tamsių spalvų audinių marginimas šilkografijos būdu yra šiek tiek sudėtingesnis, nes standartiniai, šilkografijoje naudojami dažai, yra permatomi ir dėl to gali matytis dalis pagrindinės audinio spalvos. Siekiant išgauti ryškias spalvas ir pagyvinti jūsų piešinį, šią problemą sprendžiame panaudodami modifikuotus dažus.

Marginant šviesius audinius tokia problema nekyla, todėl procesui modifikuoti gali būti naudojami specialūs dažai (pvz., šviesą atspindintys, reljefiniai, matiniai, blizgūs, ėsdinantys arba vandens pagrindo pastos).

Taip pat, kuriame unikalius dekoratyvinius efektus, kuriuose apjungiama šilkografija ir flokavimas, siekiant jūsų gaminiui suteikti unikalią išvaizdą. Esame vieni iš nedaugelio Lietuvos įmonių, puikiai įvaldžiusių sudėtingą flokavimo, kuri yra viena iš šilkografijos rūšių, technologiją.

Šilkografijos būdu marginame gaminius įvairių sričių įmonėms bei organizacijoms:
Tekstilės
gamybos įmonėms
Dizaineriams
Siuvykloms
Reklamos agentūroms
Įvairioms kitų
pramonės šakų įmonėms

Gamybinis pajėgumas per pamainą – 6000 vnt.
Minimalus užsakymo kiekis – 30 vnt.
Kaina: nuo 0,40 Eur, priklausomai nuo sudėtingumo.

Palikite savo užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.