Esame patyrę gaminant įvairius produktus, kurie pilnai išpildo klientų viziją ir jų lūkesčius. Padėsime jums įvertinti įvairias galimybes ir rasti tinkamą sprendimą jūsų gaminiui užbaigti.

Žemiau esančioje galerijoje pateikiami mūsų darbų pavyzdžiai. Joje galite rasti tinkamą sprendimą savo produktui arba susisiekite su mumis dėl papildomos informacijos ar konsultacijos.

Austos etiketės

Turime daug patirties audžiant detalias etiketes dizaineriams, siuvykloms, tekstilės gamybos įmonėms bei aukščiausios klasės baldų gamintojams. Žakardinėmis staklėmis austų etikečių pranašumai: išskirtinis patvarumas, aukštos kokybės išvaizda ir tikslus smulkių detalių ir užrašų atvaizdavimas.

Daugiau

Austi antsiuvai ir emblemos

Audžiame antsiuvus ir emblemas iš aukščiausios kokybės siūlų panaudodami pažangias audimo technologijas. Tiekiame savo gaminius įmonėms, siuvančioms uniformas, skautams ir medžiotojų klubams, turistinių drabužių ir inventoriaus prekybininkams bei įvairioms valstybinėms institucijoms.

Daugiau

Austos juostelės

Austos juostelės gali būti naudojamos kaip elegantiška pakuočių puošmena, reprezentaciniai suvenyrai (pvz., telefonų dirželiai, raktų pakabukai ar apyrankės) ir kaip aukštos kokybės tekstilės gaminių detalės.

Daugiau

Austos gairelės

Audžiame detalias, dėmesį patraukiančias gaireles klubams, renginiams ir sporto komandoms. Taip pat, jos gali būti naudojamos ir kaip atminimo dovanėlės.

Daugiau

Antpečiai ir movos

Gaminame antpečius, movas ir dekoratyvinius aksesuarus valstybės institucijoms bei apsaugos tarnyboms. Gaminių medžiaga gali skirtis priklausomai nuo jūsų poreikių.

Daugiau

Šilkografija

Mūsų plati šilkografijos patirtis apima pačių įvairiausių gaminių, tokių kaip džemperiai, šalikai, krepšiai ir marškinėliai, marginimą. Mumis pasitiki reklamos agentūros, tekstilės gamintojai, dizaineriai ir siuvyklos.

Daugiau

Flokavimas

Flokavimas yra unikalus tekstilės ar popieriaus gaminio apdailos sprendimas, akimirksniu sukuriantis atpažįstamą ir išskirtinę išvaizdą. Turėdami daugiau nei 30 metų tekstilės apdailos patirtį, galime papuošti daugumą tekstilės gaminių (įskaitant krepšius, šalikus, marškinėlius ir džemperius).

Daugiau

Siuvinėjimas

Siuvinėjimas – laiko patikrintas būdas padaryti tekstilės gaminius išskirtiniais. Siuvinėjimo projektus įgyvendiname kelių galvučių mašinomis, kurios naudoja zigzago siūles, todėl galime užtikrinti ilgaamžiškumą ir itin detaliai atkurti jūsų pageidaujamą paveikslą.

Daugiau