Audimas

Audimas yra nesudėtingas, bet stilingas būdas pagerinti jūsų gaminių dizainą ir kokybę. Pasirinktas tinkamas audimo būdas padarys jūsų prekės ženklą labiau įsimintiną ir suteiks papildomos vertės jūsų gaminiams.

Daugiau nei tris dešimtmečius audžiame aukščiausios kokybės gaminius žakardinėmis audimo staklėmis, todėl save laikome šios srities ekspertais, gaminančiais itin tikslius ir aiškius atvaizdus. Esame įsitikinę, kad mūsų taikomas metodas – žakardinis audimas – geriausiai tinka norint perteikti tikslius ir solidžius užrašus ar piešinius ant etikečių, emblemų, antsiuvų ar kitų gaminių.

Norėdami išpildyti visus klientų poreikius, audžiame etiketes, emblemas, antsiuvus, juosteles, gaireles, raktų pakabukus ir kitus gaminius.

Kodėl verta rinktis mūsų austus gaminius:

  • austi gaminiai puikiai tinka smulkioms logotipų, antsiuvų ar paveikslėlių detalėms išryškinti,
  • jie perteikia kokybę ir stilingą, skoningą estetiką,
  • austi gaminiai yra patvaresni: atsparūs plovimui, dėvėjimuisi ir aplinkos poveikiui, o spalvos ir atvaizdai išlieka nepažeisti,
  • austos jūsų gaminio detalės išreiškia aukštą jūsų organizacijos ar prekės ženklo kokybę, todėl jis tampa patrauklesnis vartotojui,
  • mes esame technologinių naujovių priešakyje, todėl galime išausti gaminius su neįtikėtinai sudėtingais vaizdais ir spalvomis.

Siekdami patenkinti visus jūsų verslo poreikius, teikiame ir etikečių lankstymo paslaugas. Platesnė informacija apie mūsų etikečių lankstymo variantus:

Jei norite savo gaminius papildyti austomis detalėmis, patarsime dėl tinkamiausio sprendimo.

Esame lankstūs ir priimame bet kokio dydžio ir sudėtingumo užsakymus. Jeigu jūsų projektas yra sudėtingas ir turite tam poreikį, galime derinti audimą, siuvinėjimą ir šilkografiją. Susisiekite su mumis ir mes padėsime pasiekti norimų, išskirtinių rezultatų.

Bendradarbiaujame su įvairių sričių įmonėmis ir organizacijomis:
Valstybinėms įstaigoms
ir organizacijoms
Baldų
gamintojams
Dizaineriams
Saugos tarnyboms
Medžiotojų klubams ir skautams
Uniformų
gamintojams
Tekstilės
gamybos įmonėms ir siuvykloms
Privačioms įmonėms
Klubams, visuomeninėms organizacijoms

Mūsų audimo pajėgumas – 1 000 000 etikečių per mėnesį.
Minimalus etikečių užsakymo kiekis: 1000 vnt.
Etikečių kainos: nuo 0,03 Eur.
Minimalus emblemų užsakymo kiekis: 50 vnt.
Emblemų kainos: nuo 0,70 Eur.

Palikite savo užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.