Flokavimas

Flokavimas išryškina jūsų gaminio unikalumą suteikdamas jam išskirtinę tekstūrą ir išvaizdą. Šis tekstilės ar popierinių paviršių apdailos būdas suteikia neprilygstamą, stilingą išvaizdą – tai puikus pasirinkimas norint padidinti jūsų gaminio kokybę ir atpažįstamumą.

Savo flokavimo procese naudojame elektrostatinį aplikatorių ir floką: tekstilės pluoštą, supjaustytą smulkiomis dalelėmis.

Jūsų pasirinktą paviršių (tekstilę ar popierių) padengiame klijais, dažais ir milijonais floko dalelių. Dalelių aukštis svyruoja nuo 0,5 iki 1 mm, priklausomai nuo norimo efekto. Proceso rezultatas – aksominis ir purus Jūsų atvaizdo ar užrašo perteikimas.

Mūsų ilgametės patirties dėka, galime derinti pažangų flokavimo metodą su įprasta šilkografija ir išgauti unikalius dekoratyvinius efektus.

Kodėl jūsų gaminiui verta rinktis flokavimą:

  • tai aukštos kokybės, universali ir patvari gaminių apdaila, kurią galima naudoti ant tekstilės (pvz., marškinėlių, džemperių, krepšių bei šalikų), taip pat ant popieriaus paviršių, tokių kaip knygų viršeliai ar lankstinukai,
  • flokavimo būdu galime perteikti net ir pačius sudėtingiausius jūsų pasirinktus atvaizdus ar užrašus,
  • suteikiamas veliūrinės, aksominės tekstūros paviršiaus pojūtis ir išvaizda,
  • flokavimo dėka sukuriama išskirtinė gaminio išvaizda, perteikianti prabangos įspūdį. Šis metodas užtikrins, kad jūsų gaminiai tikrai išsiskirs iš konkurentų.
Esame lyderiaujanti Lietuvos įmonė sudėtingų flokavimo technologijų taikymo srityje. Teikiame flokavimo paslaugas įvairiausių pramonės šakų atstovams:
Tekstilės
gamybos įmonėms
Dizaineriams
Siuvykloms
Reklamos agentūroms
Spaustuvėms
Leidykloms
Įvairioms kitų
pramonės šakų įmonėms

Gamybinis pajėgumas per pamainą – 1000 vnt.
Minimalus užsakymo kiekis – 30 vnt.
Kaina – nuo 1,10 Eur.

Palikite savo užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.