Audimas

Galime pagaminti bet kokio dydžio ir formos produktą, atsižvelgdami į tai, kas geriausiai atitinka jūsų lūkesčius. Galime pasiūlyti daugybę įvairių gaminių: etiketes, emblemas, antsiuvus, gaireles, juosteles ar raktų pakabukus. Mūsų austi gaminiai yra geriausias pasirinkimas stilingam atvaizdui, kuriame yra tiksliai perteikiamos net smulkiausios detalės. Mūsų austa produkcija ženkliai pagerins jūsų gaminių išvaizdą ir pojūtį.

Daugiau

Šilkografija

Galime atspausti bet kokio sudėtingumo piešinius ant daugumos tekstilės gaminių – marškinėlių, džemperių, krepšių, kepurių, šalikų ir kt. Mes pasiruošę jums padėti! Mūsų šilkografijos procese naudojami tik aukštos kokybės, ekologiški, vandens pagrindo dažai, kurie puikiai tiks siekiant jūsų tvarumo tikslų bei padidins jūsų gaminių patrauklumą klientams.

Daugiau

Flokavimas

Šiame procese naudojame klijus, spalvotus dažus ir pluošto daleles, kad išgautume išskirtinę, aksominę išvaizdą ir tekstūrą ant tekstilės ar kitų paviršių. Flokavimas gali pabrėžti popieriaus gaminio (knygų, atvirukų, lankstinukų ir t.t.) originalumą ir suteikti unikalų patrauklumą, kurį jūsų klientai tikrai įsimins.

Daugiau

Siuvinėjimas

Siuvinėjame patvarius užrašus, logotipus, emblemas ir paveikslėlius ant įvairiausių tekstilės gaminių. Galime išsiuvinėti jūsų įmonės logotipą ar derinti šį metodą su kitomis technologijomis, kad išgautume unikalius rezultatus.

Daugiau
Palikite savo užklausą ir mes netrukus su jumis susisieksime.