Mūsų Klientas

Viena didžiausių reklamos agentūrų Lietuvoje

Mūsų Klientas

Viena didžiausių reklamos agentūrų Lietuvoje

Ši reklamos agentūra savo klientams siūlo daugybę paslaugų, tarp kurių ir šilkografijos, flokavimo bei siuvinėjimo būdu papuošti gaminiai. Minėtas paslaugas jiems tekdavo užsakyti iš keleto skirtingų įmonių, o tai apsunkino gamybos logistiką – sudėtingesnis užsakymas dėl smulkių detalių užbaigimo turėjo būti gabenamas iš vienos įmonės į kitą.

Tai buvo neefektyvu laiko ir sąnaudų prasme, todėl bendrovė gaudavo neigiamų atsiliepimų dėl ilgo pristatymo laiko. Agentūra ieškojo integruoto, suderinto sprendimo, kuris sumažintų logistikos problemas ir pristatymo laiką.

Mes ne tik pasiūlėme visas paslaugas vienoje vietoje, bet ir suteikėme pristatymo bei gaminių saugojimo paslaugas, kad procesas būtų supaprastintas kiek įmanoma daugiau. Taip pat, radome efektyvesnį sprendimą vienam iš populiaresnių agentūros produktų. Vietoje siuvinėtų antsiuvų, kurie buvo skirti prisiūti ant tekstilės gaminių, pasiūlėme audimo paslaugą tam, kad sumažintume išlaidas ir pagamintume patogesnius antsiuvus, kuriuos galima gretai priklijuoti ant tekstilės gaminių.

Šiandien esame išvystę tvirtą partnerystę. Mes padidinome savo veiklos pajėgumus, o reklamos agentūra trečdaliu sutrumpino užsakymų įvykdymo laiką, o tai puikiai atsispindi patenkintų klientų atsiliepimuose.

Mūsų darbo pavyzdys:

Viena didžiausių reklamos agentūrų Lietuvoje